Kaczkan - Premium Wooden Floors

Alaska

Potrzebujesz oryginalnych pomysłów na aranżację w stylu skandynawskim lub hampton? Kochasz minimalizm? A może chcesz rozświetlić pomieszczenie? Wybierz podłogę Alaska. To najjaśniejsze deski w tej kolekcji, choć – wbrew pozorom – nie są w kolorze sztucznej bieli. Lakier komponuje się tu z naturalną strukturą drewna, tworząc niebanalny efekt, a specjalna technologia chroni podłogę przed odbarwieniami. Świetnie sprawdzi się w małych i nowoczesnych wnętrzach, optycznie je powiększając.

Kolekcja

Top of the World

Gatunek

Dąb szypułkowy

Charakterystyka koloru

Podłoga wykończona lakierem UV w kolorze białym, który daje efekt jasnej, dosyć jednorodnej powierzchni. Jest to lakier półmatowy. W klasach o różnorodnej kolorystyce z sękami pokrywa je niemalże całkowicie.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Drewniana podłoga, która idealnie sprawdzi się zwłaszcza w małych lub zacienionych pomieszczeniach. Rozjaśni je i powiększy optycznie. To także świetne rozwiązanie do wnętrz w stylu glamour czy skandynawskim. Chłodna i jasna podłoga będzie doskonałym tłem również do loftowych mebli i minimalistycznych aranżacji. Niezrównana jako dopełnienie nowoczesnego salonu, bo podkreśli każdy mocny kolor i doda mu głębi.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Top of the World