Kaczkan - Premium Wooden Floors

Poznaj wszystkie rodzaje naszych podłóg

Nasz prosty konfigurator online pomoże Ci wybrać odpowiednią podłogę drewnianą. Jak to działa? Wybierz rodzaj podłogi i kolekcję. Zdecyduj, jaki kolor podłogi podoba Ci się najbardziej lub najlepiej pasuje do Twojego wnętrza. Następnie wybierz klasę drewna i rozmiar podłogi. Gratulacje! Właśnie wybrałeś Twoją wymarzoną podłogę! Sprawdź nasz konfigurator podłóg!

ProDeska: Deska Dwuwarstowa

Deski podłogowe Kaczkan Premium są nowoczesnym rozwiązaniem wielu problemów związanych z układaniem drewnianego parkietu: nie trzeba ich wykańczać (każda klepka jest zabezpieczana na etapie produkcji), są trwałe i uniwersalne, a także dają niemal nieograniczone możliwości aranżacyjne.

Dowiedz się więcej

ProParkiet: Simple Living

Naturalnie eleganckie i ponadczasowo stylowe podłogi z serii Simple Living mają klepki przycięte pod kątem 90° i są przeznaczone do układania w klasyczną jodełkę. Szeroka gama dostępnych wybarwień i wykończeń sprawia, że podłogi dwuwarstwowe z tej serii pozwolą stworzyć wyjątkowy, niepowtarzalny efekt w każdym wnętrzu, w którym zostaną ułożone.

Dowiedz się więcej

ProParkiet: Chevron 45

Jodełka francuska Chevron 45 posiada czoła desek przycięte pod kątem 45°, co pozwala uzyskać ciekawe, wyraziste desenie na bazie klasycznego, zygzakowatego wzoru. Dzięki dostępności w niezwykle szerokiej gamie wybarwień klepki Chevron 45 można także układać tak, by powstała niebanalna i przykuwająca uwagę jodełka kolorowa.

Dowiedz się więcej

ProParkiet Chevron 22

Jodełka węgierska Chevron 22 to energetyczna i pełna temperamentu podłoga, której klepki przycięto pod kątem 22,5°. Szczególnie dobrze sprawdza się we wnętrzach modernistycznych, industrialnych i oszczędnych, którym dodaje charakteru i ożywia je. Klepki Chevron 22 są dostępne w wersji olejowanej albo lakierowanej w szerokiej gamie wybarwień, dzięki czemu każdy będzie w stanie dobrać odcień optymalnie dopasowany do swoich oczekiwań.

Dowiedz się więcej