Kaczkan - Premium Wooden Floors

Kontakt

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów w razie pytań lub wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną (w godzinach pracy biura) lub za pośrednictwem poczty e-mail. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy informacji – zapraszamy do kontaktu!

Zakład produkcyjny w Klonowym Dworze

Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan Spółka Jawna

Klonowy Dwór 13
14-330 Małdyty

NIP 741-000-48-34
REGON 510029049

Sekretariat:
Tel. 89 758 19 00
e-mail: kaczkan@kaczkan.pl

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000081063

Dział sprzedaży

Tel. 89 758 19 03

Zakupy półfabrykatów

Marek Domarecki
m.domarecki@kaczkan.pl
+48 668 076 356

Rejon I

zachodnio-pomorskie
pomorskie
kujawsko-pomorskie
warmińsko-mazurskie podlaskie
mazowieckie
wielkopolskie
lubuskie

Mateusz Czorniej
m.czorniej@kaczkan.pl
+48 600 439 556

Rejon II

dolnośląskie
lubelskie
łódzkie
małopolskie
opolskie
podkarpackie
śląskie
świętokrzyskie

Jacek Sitek
j.sitek@kaczkan.pl
+48 694 878 982

Rynki zagraniczne/export

Radosław Stefanowicz
r.stefanowicz@kaczkan.pl
+48 664 748 203

Grzegorz Pysera
g.pysera@kaczkan.pl
+48 664 729 443

Zakład produkcyjny w Kiełkutach

Kiełkuty
14-330 Małdyty

Sekretariat:
Tel: 89 758 19 01
e-mail: zaklad-kielkuty@kaczkan.pl

Spółka zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000081063

  • Regionalne Orły Eksportu 2016
  • FSC
  • Eco Institut Tested Product
  • Diamenty Miesięcznika Forbes 2022
  • CE
  • SGS
  • Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • Polska Strefa Inwestycji
  • Warmia Mazury
  • Złoty Medal 2018
  • CSI
  • PKN
  • Diament Miesięcznika Forbes 2012
  • Dobry Design 2019
  • Gazele Biznesu
  • Regionalne Orły Eksportu 2016
  • FSC
  • Eco Institut Tested Product
  • Diamenty Miesięcznika Forbes 2022
  • CE
  • SGS
  • Warmińsko-Mazurska Specjalna Strefa Ekonomiczna
  • Polska Strefa Inwestycji
  • Warmia Mazury
  • Złoty Medal 2018
  • CSI
  • PKN
  • Diament Miesięcznika Forbes 2012
  • Dobry Design 2019
  • Gazele Biznesu