Kaczkan - Premium Wooden Floors

Baltic Seaside

Nowość! Poznaj kolekcję koloru Baltic Seaside! Nic nie inspiruje tak pięknie, jak natura. Dlatego to właśnie urok piaszczystych plaż nad bałtyckim morzem dał początek nowej kolekcji wśród podłóg Kaczkan Premium – Baltic Seaside.

Kolekcja

Top of the World

Gatunek

Dąb szypułkowy

Dane techniczne

Charakterystyka koloru

Nic nie inspiruje tak pięknie, jak natura. Dlatego to właśnie urok piaszczystych plaż nad bałtyckim morzem dał początek nowej kolekcji wśród podłóg Kaczkan Premium – Baltic Seaside. Jasny i stonowany, a jednak przywołujący w głowie gorące jak słońce wspomnienia z nadmorskich wakacji – właśnie tak można określić nowy odcień, który zdobi deski z tej kolekcji. W jego stworzeniu ważną rolę odegrała dobrze znana architektka Anna Maria Sokołowska oraz wnętrze urządzone w morskich kolorach. Deski wykańcza lakier Super Mat, który łączy trwałość lakieru i piękno oleju.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Jasny i stonowany, a jednak przywołujący w głowie gorące jak słońce wspomnienia z nadmorskich wakacji – właśnie tak można określić nowy odcień, który zdobi deski z tej kolekcji. W jego stworzeniu ważną rolę odegrała dobrze znana architektka Anna Maria Sokołowska oraz wnętrze urządzone w morskich kolorach. Deski wykańcza lakier Super Mat, który łączy trwałość lakieru i piękno oleju.

Kolor, choć przykuwa wzrok, jest dość uniwersalny, dlatego sprawdzi się w każdym stylu i wzorze. Deski te dopełnią nawet najbardziej wymagającą aranżację, tworząc przytulny klimat otulający nasze zmysły i zachęcający do chwili wytchnienia.

Podłoga Baltic Seaside, choć niezwykle zgodna z aktualnymi trendami w aranżacjach, na pewno chętnie zagości w niejednym domu na długie lata

 

Podłoga dostępna w salonach Świat Podłóg w Warszawie, link do strony: Deski podłogowe - parkiety Warszawa

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Top of the World