Kaczkan - Premium Wooden Floors

Champagne

Szukasz jasnej podłogi kolorem zbliżonej do barwy dębu? W takim razie zakochasz się w podłodze Champagne o chłodnym odcieniu przypominającym swą barwą szampana, który świetnie podkreśla przebarwienia i naturalne nierówności w kolorze. Dzięki specjalnym metodom produkcji i wykończenia lepiej widoczna jest tu surowa natura drewna: przebarwienia i słoje, które tworzą efekt negatywu. Podłoga Champagne pasuje do każdego stylu, ale najlepiej będzie prezentować się w dużych pomieszczeniach oraz w klasycznych i eleganckich aranżacjach, w których piękną podłogą chcemy przełamać tradycyjny wygląd wnętrza.

Kolekcja

Top of the World

Gatunek

Dąb szypułkowy

Charakterystyka koloru

Podłoga wykończona białym lakierem UV. Jest to lakier półmatowy. Jasny, chłodny kolor, o kilka tonów jaśniejszy od transparentnej barwy, który imituje naturalne dębowe drewno. Ten lakier mocno podkreśla przebarwienia, co daje delikatny efekt negatywu.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Dębowa podłoga o naturalnym wyglądzie i chłodnej tonacji. Jasna, ale o doskonale widocznym usłojeniu, przypomina surowe drewno dębowe z całym jego naturalnym pięknem. Sprawdzi się w każdej aranżacji, bo jest ponadczasowa i uniwersalna. Świetnie wygląda w nowoczesnym i tradycyjnym salonie. Idealna do dużych i reprezentacyjnych wnętrz, którym nada elegancki i subtelny wygląd.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Top of the World