Kaczkan - Premium Wooden Floors

Alpina

Wywodzący się z Szwajcarii styl chalet to wnętrza o swobodnym, rustykalnym charakterze, ale luksusowe i wyrafinowane. Właśnie taka jest podłoga Alpina. Jasne beżowe tony łączą się tu z delikatnymi różami, tajemniczymi fioletami i typowymi dla alpejskich domów kolorami ziemi i szarościami. Lakier mat nadaje podłogom wygląd idealnie matowej, olejowanej deski – autentyczny, a przy tym bardzo elegancki.

Kolekcja

Top of the World

Gatunek

Dąb Szypułkowy

Dane techniczne

Charakterystyka koloru

Podłoga wykończona matowym lakierem UV, który nadaje desce wygląd naturalnej deski dębowej z delikatnym odcieniem pastelowym.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Podłoga Alpina to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników aranżacji luksusowych, ale bliskich naturze. Zachwyca chłodną, pastelową kolorystyką, która potrafi się zmieniać jak kameleon w zależności od światła i innym powierzchni, z którymi się ją zestawi. Łagodnie różowa, fioletowa, lekko beżowa, a może przyjemnie szara? Ta podłoga będzie taka, jak chcesz!

Kolekcja Alpina świetnie wygląda w otoczeniu naturalnego kamienia, surowego drewna, przytulnych tkanin, naturalnych skór – tak jak w luksusowych alpejskich chatach typu chalet.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Top of the World