Kaczkan - Premium Wooden Floors

In Paris

Marzysz o wnętrzu w stylu paryskiej kamienicy? Podłogę z kolekcji In Paris zaprojektowaliśmy właśnie do takich aranżacji. Jest jasna i bardzo elegancka. Pięknie łączy się z bielą, kolorami off white, pastelami, złotem. W duecie ze sztukateriami na ścianie i stylowym oświetleniem stworzy bazę do urządzenia salonu w stylu francuskim czy sypialni niczym z buduaru paryskiej elegantki. Podłoga z kolekcji In Paris zachwyca jasnym, ciepłym kolorem beige oraz delikatnym połyskiem, który zawdzięcza wykończeniu desek lakierem półmatowym. Dzięki temu doskonale nadaje się do małych wnętrz, które rozświetla i rozjaśnia optycznie.

Kolekcja

Top of the World

Gatunek

Dąb Szypułkowy

Dane techniczne

Charakterystyka koloru

Jasny, subtelny, w odcieniach beige. Podłoga wykończona półmatowym lakierem UV w odcieniu bardzo jasnego drewna.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Stworzyliśmy tę podłogę specjalnie do wnętrz w stylu francuskim. Kolor In Paris równie dobrze sprawdzi się jednak także w aranżacjach nowojorskich, Hamptons czy modern classic. Wybierz ten odcień, jeśli potrzebujesz bardzo jasnej i wyjątkowo eleganckiej podłogi w klasycznym, ale wielkomiejskim klimacie.

Kolekcja In Paris będzie neutralną, jasną bazą do wielu różnorodnych projektów. Pięknie podkreśla mocniejsze kolory dodatków, a przy tym dodaje światła i przestronności wnętrzom.

 

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Top of the World