Kaczkan - Premium Wooden Floors

WILD IN THE WOODS

Co najbardziej zachwyca Cię w podłodze z prawdziwego drewna? Umiejętność ocieplenia niemal każdego wnętrza? Nieprzewidywalność w barwie i strukturze? Podkreślanie stylu, który tkwi w naszej naturze? Podłoga Wild Oil to wybór idealny dla tych, którzy marzą o harmonii z tym, co nieokiełznane. Zaproś ją do siebie, a Twoje wnętrze zyska najpiękniejszą ozdobę, której czar podkreśla olej transparentny. Najlepiej pasuje do aranżacji w sielankowym klimacie country lub rustykalnym, ale równie dobrze sprawdzi się też jako element przełamujący surowy klimat loftów.

Kolekcja

Beauty of Oil

Gatunek

Dąb szypułkowy

Charakterystyka koloru

Podłoga w kolorze naturalnego drewna dębowego. Wykończona transparentnym olejem hybrydowym. W klasie z widocznymi sękami podkreślony nieregularny rysunek drewna.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Ciepła i przyjemna dla oka podłoga, której naturalny kolor podkreśliliśmy przezroczystym olejem. Dzięki temu rozwiązaniu nasza podłoga wygląda autentycznie, idealnie odwzorowując szlachetny kolor dębowego drewna. Doskonale sprawdzi się w nastrojowych wnętrzach w stylu rustykalnym, angielskim czy retro. Nieregularny rysunek słojów i piękny kolor desek to propozycja dla miłośników sielskich klimatów i uroku dawnych lat we wnętrzach.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Beauty of Oil