Kaczkan - Premium Wooden Floors

White Truffle

By stworzyć przytulne wnętrze, wybór odpowiedniej podłogi będzie jednym z najważniejszych. Podłoga White Truffle to synonim subtelnego wdzięku i elegancji, które wypełnią pomieszczenie jasnymi deskami z zawiłymi wzorami stworzonymi na ich powierzchni. Biały olej, który wybarwia naturalny odcień drewna, podkreśli ich szlachetny wygląd idealnie pasujący do miejsca, w którym rządzi spokój oraz lekkie kolory ścian czy dodatków. Dlatego White Truffle warto wybrać do takich pomieszczeń jak sypialnia czy salon. 

Kolekcja

Beauty of Oil

Gatunek

Dąb szypułkowy

Charakterystyka koloru

Charakterystyka koloru: Podłoga wykończona olejem hybrydowym w kolorze extra biały. Powierzchnia podłogi charakteryzuje się jasnym kolorem, który przypomina swoim wybarwieniem barwę białych trufli.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Charakterystyka: Podłoga w jasnym i subtelnym, nieco pastelowym odcieniu idealnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Rozjaśni je i sprawi, że będą wyglądały na większe. Szlachetny wygląd desek to zasługa ich bardzo efektownego rysunku, ze skomplikowanym układem słojów, sęków i spękań. To dzięki nim aranżacja wnętrza z tą podłogą będzie pełna światła, jasna i jednocześnie elegancka. Bardzo dobry wybór zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Beauty of Oil