Kaczkan - Premium Wooden Floors

White Truffle

By stworzyć przytulne wnętrze, wybór odpowiedniej podłogi będzie jednym z najważniejszych. Podłoga White Truffle to synonim subtelnego wdzięku i elegancji, które wypełnią pomieszczenie jasnymi deskami z zawiłymi wzorami stworzonymi na ich powierzchni. Biały olej, który wybarwia naturalny odcień drewna, podkreśli ich szlachetny wygląd idealnie pasujący do miejsca, w którym rządzi spokój oraz lekkie kolory ścian czy dodatków. Dlatego White Truffle warto wybrać do takich pomieszczeń jak sypialnia czy salon. 

Kolekcja

Podłogi drewniane z kolekcji Beauty of Oil

Gatunek

Dąb szypułkowy

Charakterystyka koloru

Charakterystyka koloru: Podłoga wykończona olejem hybrydowym w kolorze extra biały. Powierzchnia podłogi charakteryzuje się jasnym kolorem, który przypomina swoim wybarwieniem barwę białych trufli.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Charakterystyka: Podłoga w jasnym i subtelnym, nieco pastelowym odcieniu idealnie sprawdzi się w małych pomieszczeniach. Rozjaśni je i sprawi, że będą wyglądały na większe. Szlachetny wygląd desek to zasługa ich bardzo efektownego rysunku, ze skomplikowanym układem słojów, sęków i spękań. To dzięki nim aranżacja wnętrza z tą podłogą będzie pełna światła, jasna i jednocześnie elegancka. Bardzo dobry wybór zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Podłogi drewniane z kolekcji Beauty of Oil