Kaczkan - Premium Wooden Floors

Caldera Santorini

Podłoga w chłodnym kolorze, która kojarzy się z wakacjami, gorącym latem i pięknymi greckimi krajobrazami? To możliwe, jeśli wybierzesz kolekcję podłóg olejowanych Caldera Santorini. Przy jej stworzeniu inspirowała nas kolorystyka greckiego wulkanu Santorini – chłodna, szaro-brązowa, nieco surowa. Spalona grecka ziemia i olśniewająca biel przytulonych do skał wulkanicznych miasteczek? Jeśli też inspiruje Cię taki krajobraz, podłoga Caldera Santorini do dobra propozycja dla Ciebie. Neutralny, ciemniejszy kolor podłogi będzie idealną bazą do wielu różnorodnych aranżacji wnętrz, od loftowych i minimalistycznych po nowoczesne, wielkomiejskie, nawet męskie przestrzenie

Kolekcja

Beauty of Oil

Gatunek

Dąb Szupiłkowy

Dane techniczne

Charakterystyka koloru

Podłoga wykończona matowym olejem hybrydowym w kolorze szaro-brązowym, dosyć ciemna, pełna charakteru, chłodna

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Ciemne podłogi zdecydowanie wracają do łask! Jeśli szukasz oryginalnego wzoru na podłogę do aranżacji w stylu industrialnym, wielkomiejskim, minimalistycznym, nowoczesnym, wybierz kolor Caldera Santorini.

Podłoga zachwyca szarymi tonami i matową fakturą, którą zawdzięcza wykończeniu desek matowymi olejami hybrydowymi z dodatkiem naturalnych wosków.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Beauty of Oil