Kaczkan - Premium Wooden Floors

Grey Moon

Czy chłodne kolory mogą ocieplić wnętrze? Jak najbardziej. Dowodem na to niech będzie podłoga Grey Shadow. Wykorzystany do jej wykończenia olej o lekko szarawej barwie tworzy piękną smugę na powierzchni desek, podkreślając charakterystyczny obraz stworzony przez przebijające się słoje i sęki. Grey Shadow pasuje zarówno do dużych urządzonych w minimalistycznym stylu wnętrz, jak i tych ozdobionych nutką sielskiego klimatu.

Kolekcja

Beauty of Oil

Gatunek

Dąb szypułkowy

Charakterystyka koloru

Podłoga wykończona olejem hybrydowym w kolorze extra szarym, który nadaje jej subtelne szare wybarwienie. W zależności od klasy podłoga ma mniej lub bardziej widoczne jaśniejsze smugi i typowe dla dębowego drewna przebarwienia.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Lekka i subtelna podłoga w naturalnym, nieco szarym wybarwieniu. Jest ponadczasowa, będzie więc idealnym dopełnieniem wnętrz w każdym stylu. Świetny towarzysz aranżacji w stylu nowoczesnym czy minimalistycznym – stonowana kolorystyka ukoi zmysły i doda wnętrzom lekkości. Podłoga będzie też bardzo dobrym wyborem w przypadku aranżacji rustykalnych czy country – dobrze widoczny układ słojów i sęków (w klasach ze zróżnicowanym usłojeniem) podkreśli naturalny charakter tradycyjnych wnętrz.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Beauty of Oil