Kaczkan - Premium Wooden Floors

Smoked Wood Onyx

Oto podłoga, która nie ma sobie równych. By wydobyć kolor charakteryzujący podłogę Onyx, niezbędny jest proces wędzenia. Ogień w połączeniu z amoniakiem to prawdziwie wybuchowa mieszanka, ale też taki efekt tworzą deski, zdobiąc wnętrze. Tak ciemny kolor zapiera dech w piersi, zabiera w podróż w czasie, skrywa tajemnice i nie znosi kompromisów. Barwa jest „ciężka”, dlatego Onyx dedykowany jest przede wszystkim wnętrzom urządzonym w stylu Art Deco.

Kolekcja

Beauty of Oil

Gatunek

Dąb szypułkowy, poddany chemicznemu procesowi wędzenia

Dane techniczne

Charakterystyka koloru

Dzięki specjalnemu procesowi obróbki chemicznej deski w całej grubości zmieniają kolor na bardzo ciemny brąz i czerń. Wizualnie przypominają gatunki egzotyczne takie jak drewno wenge. Podłoga może być wykończona lakierem transparentnym. W klasie Natur jednolita kolorystyka w obrębie jednej deski. W klasie Rustical Premium dopuszczalne są deski z widocznymi miodowymi pasami. Jest to biel, w której występuje tanina. Substancja ta nie wchodzi w reakcję z amoniakiem, który jest wykorzystywany do barwienia chemicznego deski, stąd jaśniejsze smugi na podłodze.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Piękna drewniana podłoga o szlachetnym wyglądzie i mocnym charakterze. Swój nietypowy ciemny kolor zawdzięcza procesowi wędzenia drewna za pomocą amoniaku, który, choć trudny technologicznie, daje niesamowity efekt w postaci ciepłych miodowo-brązowych pasm oraz zapewnia większa wytrzymałość drewna. Idealna podłoga do odważnych aranżacji z charakterem, bardzo ekskluzywna, idealna do biur i gabinetów oraz do wnętrz o podwyższonym standardzie.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Beauty of Oil