Kaczkan - Premium Wooden Floors

California Dream

W naturze najpiękniejsza jest nieprzewidywalność – nic więc dziwnego, że tak bardzo kochamy drewnianą podłogę. Deski California Dream House to dąb w jednej z najpiękniejszych odsłon. Ciepła i nieregularna barwa przypomina plaże Zachodniego Wybrzeża, dlatego najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach urządzonych w stylu hampton, dopełniając urok wygodnych kanap i foteli, jasnych ścian oraz przestrzeni. Bardzo dobrze podkreśli też nowoczesny charakter stylu modern czy... bajkowy świat wypełniający dziecięce pokoje. Warto pamiętać, że w przypadku małych pomieszczeń podłoga California Dream House rozświetli je i optycznie powiększy, dlatego jeśli oczekujesz właśnie takiego efektu, te deski będą odpowiednim wyborem.

Kolekcja

Beauty of Oil

Gatunek

Dąb szypułkowy

Charakterystyka koloru

Charakterystyka koloru: Podłoga wykończona białym olejem hybrydowym z domieszką wosków. Charakteryzuje się jasnym wybarwieniem, które oddaje naturalny kolor dębiny i jej usłojenie.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Charakterystyka: Jasna podłoga, która optycznie powiększy pomieszczenie i doda mu eleganckiego, ale stonowanego wyglądu. Idealny pomysł do wnętrz w stylu amerykańskim – jasnych, przestronnych i rozświetlonych. Ciepła kolorystyka, przywodząca na myśl piaski Kalifornii i luksusowe amerykańskie rezydencje to także dobra propozycja do wnętrz w stylu shabby chic, country czy rustykalnych.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Beauty of Oil