Kaczkan - Premium Wooden Floors

Pure Forest 418

Aranżacje, dla których podstawą jest otaczanie się minimalizmem, lekkością i wygodą, kochają drewno. Jasne przestrzenie bez zbędnych dodatków, stonowane kolory tylko gdzieniegdzie przełamane barwami ziemi… To esencja prostoty. A ta pokocha podłogę Pure Forest, która przedstawia ją w najpiękniejszej odsłonie. Użyty tu olej nie tylko wzmacnia deskę, ale przede wszystkim tworzy na niej niezwykły efekt surowego drewna, który najlepiej wkomponuje się w pozbawione zbędnych dodatków aranżacje, np. w stylu skandynawskim. Przyglądając się jej z bliska, układ słojów i sęków będzie wprawiać w prawdziwy zachwyt... Codziennie.

Kolekcja

Beauty of Oil

Gatunek

Dąb szypułkowy

Charakterystyka koloru

Podłoga wykończona podbielanym olejem, który nadaje deskom wybarwienie przypominające surowe drewno dębowe, ale w nieco chłodnej kolorystyce. W zależności od klasy mniej lub bardziej widoczne usłojenie, sęki i przebarwienia.

Dostępne warianty

  • ProDeska - Deska Dwuwarstwowa

  • Simple Living

  • Chevron 22.

    Chevron 45

  • Chevron 45.

    Chevron 22

Charakterystyka

Piękna podłoga, która swoim wyglądem przypomina szlachetny surowy dąb. Ma naturalny kolor i usłojenie widoczne w zależności od klasy. Doskonale sprawdzi się w aranżacjach w stylu rustykalnym, country i wszędzie tam, gdzie potrzebna jest podłoga o maksymalnie naturalnym wyglądzie. Świetna także do wnętrz loftowych oraz do modnych stylizacji boho czy skandynawskich.

Poznaj pozostałe kolory z kolekcji Beauty of Oil