Kaczkan - Premium Wooden Floors

Projektowanie wnętrz od House Loves

27.06.2022Czas czytania: 5 min.

  • #aktualnosci

Jak stworzyć funkcjonalne, a przy tym piękne i zachwycające wnętrze? Jak dobrać materiały i wyposażenie? Wie o tym Karolina Zagrodzka, projektantka i autorka bloga House Loves, jednego z największych blogów wnętrzarskich w Polsce. Czy wiesz, że organizuje ona kursy z projektowania wnętrz, na których nie brakuje także marki Kaczkan?

House Loves – blog, na który warto zaglądać codziennie!

Karolina Zagrodzka jest projektantem wnętrz, inżynierem budownictwa i fotografem z zamiłowania oraz pasji. Jej pełen porad i pięknych zdjęć blog House Loves to jedno z najpopularniejszych w sieci miejsc dla wszystkich miłośników ładnych wnętrz i tych, którzy poszukują informacji, jak się urządzić i jakie materiały wybrać do domu.

Karolina pokazuje tu wiele praktycznych tutoriali, autorskich sesji zdjęciowych i projektów wnętrz. Nie ma w tym nic dziwnego – House Loves to także pracownia projektowania wnętrz, a autorskie projekty House Loves wyróżniają się elegancją i perfekcyjnym łączeniem funkcjonalności z estetyką.

Szkolenia House Loves – można poznać tajniki pracy przy projektowaniu wnętrz

Autorka tego poczytnego bloga postanowiła zacząć przekazywać swoją wiedzę innym. Efektem jest trzydniowy intensywny kurs wnętrzarski dla początkujących.

Jak mówi Karolina Zagrodzka, tak intensywnej dawki wiedzy wnętrzarskiej nie sposób znaleźć na żadnym innym kursie. Szkolenia House Loves są przeznaczone dla początkujących projektantów wnętrz, studentów, a nawet zupełnych amatorów projektowania, którzy marzą o tym, by stworzyć samodzielnie projekt wnętrz swojego domu.

Czego kursanci uczą się na szkoleniach House Loves? Jak projektować wnętrze funkcjonalne, nowoczesne, ale także piękne i efektowne. Jak stworzyć projekt, który będzie unikatowy i niepowtarzalny? Jakie materiały są teraz szczególnie polecane we wnętrzach i jak je dobrać do stylu i kolorystyki aranżacji? Jak tworzyć dokumentację i prowadzić pracownię projektową?

A wszystko to na podstawie bogatego doświadczenia i wiedzy Karoliny Zagrodzkiej w oparciu o najlepsze wzory z rynku, w tym m.in. drewniane podłogi Kaczkan, które znajdują się chociażby w próbnikach wykorzystywanych przez kursantów.

Program szkolenia Karoliny Zagrodzkiej – jak projektować jak House Loves?

Kurs wnętrzarski autorki House Loves podzielony został na 6 części teoretyczno-praktycznych. Na każdym etapie uczestnicy uczą się projektowania na podstawie prawdziwych wnętrz, próbek materiałów (w tym podłóg Kaczkan) i kolorów.

Karolina Zagrodzka dużą uwagę przykłada do tego, by kurs miał jak najbardziej praktyczny, realistyczny wymiar, a omawiane rozwiązania i materiały można nie tylko zobaczyć, ale także ich dotknąć. W trakcie kursu omawiane są prawdziwe projekty House Loves, a każdy uczestnik wyjeżdża do domu z podstawowym próbnikiem i narzędziownikiem, którego Karolina sama używa na co dzień w swoim studio.

Pierwsza część kursu (Funkcjonalność) omawia techniczne projektowania wnętrz – kuchni, łazienki, salonu i jadalni, a także projektowanie instalacji elektrycznej. Cześć druga (Elegancja) to szkolenia na temat materiałów na podłogi, ściany, a także rodzajów okładzin ściennych, podłogowych, dekoracji okiennych i oświetlenia. Nie brakuje tu też informacji o materiałach na blaty czy fronty mebli.

Trzecia i czwarta cześć kursu (Spójność i Symetria) przybliżają tak ważne zagadnienia, jak dobieranie i łączenie ze sobą kolorów, rodzaje farb do wnętrz, projektowanie zabudowy meblarskiej i mebli wolnostojących oraz prezentują narzędzia do doboru kolorów, materiałów, barw i tonacji.

I wreszcie piąta i szósta część szkoleń House Loves (Unikatowość oraz Zostań mądrym projektantem) uczą, gdzie szukać unikatowych inspiracji, a także jak wycenić swoją pracę i zaprezentować projekt klientowi, jak zrobić projekt wykonawczy i jak prawidłowo policzyć kosztorys.

Szkolenia wnętrzarskie to niepowtarzalna możliwość, by rozwinąć swój warsztat projektanta wnętrz i dekoratora, poszerzyć swoją wiedzę lub znaleźć nową pasję, jaką bez wątpienia może być projektowanie wnętrz. Warto korzystać z kursów, zwłaszcza jeśli prowadzą jej osoby znane z branży, doświadczone i mogące się pochwalić bogatym portfolio zrealizowanych projektów. Takimi niewątpliwie są szkolenia od House Loves!

www.houseloves.com  

Zobacz również inne artykuły z kategorii #aktualnosci