Kaczkan - Premium Wooden Floors

Nowa kolekcja podłóg, czyli Ibiza z miłości do życia

02.07.2024Czas czytania: 3 min

  • #aktualnosci

Nowa kolekcja podłóg, czyli Ibiza z miłości do życia

Kiedy mówimy o pasji przekształcającej się w przedsiębiorczość, marka Kaczkan jest tego żywym przykładem. Jako liderzy europejskiego i światowego rynku producentów podłóg drewnianych, pokazujemy, że z połączenia tradycji rzemieślniczej z nowoczesnymi technologiami i nieustającą innowacją, rodzą się produkty, które nie tylko zdobią wnętrza, ale również niosą w sobie historię i emocje. Dzisiaj, idąc za głosem naszej pasji i wizji, wprowadzamy do naszej oferty nie tylko nowy produkt, ale nową historię - IBIZA love to live. Inspiracja ta czerpana jest z niezwykłego klimatu Ibizy, wyspy miłości i pokoju, znanej z białych plaż, ekskluzywnych willi w stylu "Ibiza Style" i uduchowionej atmosfery, która przyciąga ludzi z całego świata.

Inspiracja Ibizą

Każda podłoga, którą tworzymy, ma swoją historię – a IBIZA love to live jest opowieścią o wolności, pięknie i harmonii z naturą. Inspirację czerpiemy z unikalnego ducha Ibizy, wyspy, która od dziesięcioleci fascynuje swoją naturalnością, spokojem i energią. Ibiza, nazywana często „Białą Wyspą”, jest miejscem, gdzie błękit morza łączy się z bielą architektury, tworząc przestrzeń pełną światła i pozytywnej energii.

Kolor IBIZA love to live uosabia te właśnie cechy – jest odzwierciedleniem jasności, ciepła i luźnej elegancji, charakterystycznej dla ibizyjskiego stylu życia.

IBIZA love to live w designie wnętrz

Wprowadzając IBIZA love to live do naszej kolekcji, chcieliśmy nie tylko zaoferować produkt o unikatowym kolorze i wyjątkowej jakości, ale także podłogę, która stanie się fundamentem dla różnorodnych projektów wnętrzarskich. Ten wyjątkowy kolor, inspirowany pięknem i atmosferą Ibizy, oferuje szerokie możliwości aranżacyjne, odzwierciedlające najnowsze trendy w designie.

 

IBIZA love to live idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza, wprowadzając do nich ciepło i naturalność, które czasem brakuje w surowych, nowoczesnych przestrzeniach. Jego jasna, ciepła barwa świetnie komponuje się z bielą, szarościami oraz naturalnym drewnem, tworząc przytulne i spokojne wnętrza, które jednocześnie zachowują minimalistyczny charakter.

Dla miłośników stylu boho oraz eklektycznych aranżacji, IBIZA love to live stanowi idealne tło, które podkreśla bogactwo kolorów, wzorów i tekstur. Podłoga ta, dzięki swojej neutralności, pozwala na odważne połączenia dekoracyjne – od orientalnych dywanów, przez kolorowe poduszki, aż po ręcznie robione dekoracje. To świetny wybór dla tych, którzy w swoich wnętrzach szukają harmonii, ale jednocześnie chcą, aby były one wyraziste i pełne życia.

IBIZA love to live to również doskonała propozycja dla wnętrz, w których dominuje nowoczesna elegancja. W połączeniu z metalicznymi akcentami, szkłem oraz nowoczesnymi formami mebli, podłoga ta może stać się subtelnym, ale kluczowym elementem, który nadaje całej przestrzeni luksusowy charakter. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę formy, ale jednocześnie szukają sposobu na dodanie wnętrzu ciepła i osobistego charakteru.

Aby w pełni wykorzystać potencjał IBIZA love to live w aranżacji wnętrz, warto pamiętać o kilku kluczowych zasadach:

  • Wykorzystaj naturalne światło: podłoga ta najlepiej prezentuje się w przestrzeniach bogatych w naturalne światło, które podkreśla głębię i ciepło jej koloru.
  • Baw się teksturami: łączenie IBIZA love to live z różnorodnymi teksturami – od gładkich, po matowe i włókniste – pozwoli na stworzenie ciekawej i dynamicznej przestrzeni.
  • Dodaj roślinność: rośliny są naturalnym uzupełnieniem tej podłogi, wprowadzając do wnętrza elementy natury i świeżości, które doskonale harmonizują z jej klimatem.

Atutem tej kolekcji jest paleta pastelowych kolorów – urzeka i koi zmysły, kreując oryginalne oraz pełne wyjątkowego klimatu aranżacje.

Do wykończenia tych podłóg wykorzystujemy naturalne oleje hybrydowe z domieszką wosków, które następnie utwardzane są promieniami UV. By osiągnąć idealne efekty, każda deska pokrywana jest specjalną warstwą aż kilkukrotnie. Olej nie tylko zabezpiecza, ale też wchodzi w głąb drewna, gwarantując wyjątkową trwałość i podkreślając jego strukturę, która staje się bardziej widoczna oraz wyczuwalna. Ten sposób wykończenia na bazie naturalnych surowców nie zatyka porów, reguluje wilgoć i przepuszcza powietrze, a także redukuje kurczliwość i pęcznienie.

 

Zobacz również inne artykuły z kategorii #aktualnosci