Kaczkan - Premium Wooden Floors

Już wkrótce szkolenia z marką Kaczkan Premium. Poprowadzi je architektka Agnieszka Nabakowska!

07.06.2022Czas czytania: 3 min.

  • #aktualnosci

Chcesz poznać najnowsze trendy dotyczące projektowania wnętrz? Dowiedzieć się, jak tworzyć moodboardy, ćwiczyć asertywność w kontakcie z klientem, projektować dobre układy funkcjonalne, nawiązywać na dobrych warunkach współpracę z dostawcami? Zapraszamy na szkolenia dla architektów i projektantów, które prowadzi architektka wnętrz Agnieszka Nabakowska, założycielka pracowni A. Nabakowska Pracownia Wnętrz. Już wkrótce ruszają jej szkolenia dla marki Kaczkan Premium!

Projektujesz wnętrza? Musisz się ciągle dokształcać, niezależnie od tego, na jakim etapie jesteś!

Praca architekta i projektanta wnętrz wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Dotyczy to też projektantów wnętrz współpracujących z marką Kaczkan Premium.

Nawet w przypadku podłóg drewnianych, choć to produkt ponadczasowy i naturalny, także zmieniają się technologie, sposoby wykończenia parkietu, wchodzą nowe oleje, lakiery oraz kolory i wzory jak jodełka francuska czy inne pomysły na ułożenie desek. A materiałoznawstwo to przecież tylko jedna z dziedzin, której osoby zajmujące się aranżacją wnętrz muszą wykazać się dogłębną znajomością.

Zdjęcie: Szkolenie prowadzone przez Agnieszkę Nabakowską

Jak nadążyć za nowinkami i trendami, a przy tym nauczyć się prowadzenia biznesu, co dla wielu architektów i projektantów jest o wiele trudniejszym wyzwaniem, niż projektowanie? Odpowiedzią są profesjonalne szkolenia – podstawa tego zawodu.

Szkolenia Agnieszki Nabakowskiej – dlaczego warto w nich wziąć udział?

Agnieszka Nabakowska to wykwalifikowana architektka wnętrz, która prowadzi ośmioosobowe biuro projektowe. Zajmuje się architekturą wnętrz mieszkań i domów prywatnych, a także lokali użyteczności publicznej. Wyróżnia ją długi staż pracy, doskonała znajomość rynku, ale też dbałość o każdy detal wnętrza.

Zdjęcie: Szkolenie prowadzone przez Agnieszkę Nabakowską

Od jakiegoś czasu Agnieszka Nabakowska dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem prowadząc szkolenia zawodowe. Przeznaczone są one dla osób o różnym stopniu zaawansowania – dla totalnych amatorów, studentów, początkujących architektów, ale także dla biur architektury wnętrz.

Szkolenia mają kilka różnych zakresów projektowych: teoria, projektowanie i modelowanie, tworzenie wizualizacji oraz rysunków technicznych. W planach są także szkolenia z wizualizacji na poziomie zaawansowanym.

Zdjęcie: Szkolenie prowadzone przez Agnieszkę Nabakowską

Jak być lepszym projektantem i właścicielem własnego biznesu? Szkolenia poszerzą Twoją wiedzę o prowadzeniu firmy!

Szkolenia prowadzone przez pracownię A. Nabakowska Pracownia Wnętrz to prawdziwa kopalnia wiedzy o różnych aspektach prowadzenia tego satysfakcjonującego, ale trudnego biznesu.

Szkolenia zawierają między innymi zagadnienia dotyczące zakładania i działalności biura projektowego. Jak zrobić dobry wywiad z klientem? Jak zaplanować budżet prac? Jak zabezpieczyć się od strony prawnej? Jak promować się w sieci? To tylko kilka z aspektów pracy architekta i projektanta, które zostaną na nich poruszone.

Znajdzie się tu także sporo treści dotyczących praktycznych umiejętności projektanta. Uczestnicy szkoleń poszerzą swoją wiedzę na temat materiałów, w tym podłóg drewnianych i ogólnie drewna w aranżacji wnętrz, kamienia, konglomeratu i spieków kwarcowych. Dowiedzą się też więcej na temat oświetlenia oraz tworzenia planów elektrycznych wraz z gniazdami.

Zdjęcie: Szkolenie prowadzone przez Agnieszkę Nabakowską

W praktyce przećwiczą tworzenie moodboardów na bazie prawdziwych materiałów. Omówią prawidłowe i nieprawidłowe układy funkcjonalne wnętrz. Poruszą wreszcie trudne kwestie współpracy z podwykonawcami, dostawcami materiałów i wyposażenia oraz asertywności w kontakcie z inwestorem i wykonawcą.

Architekt i projektant wnętrz to zawód, który wymaga ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności. W tej branży, jeśli się nie szkolisz, nie idziesz do przodu! Marka Kaczkan Premium doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego już wkrótce zaproponujemy naszym partnerom szkolenia prowadzone przez doświadczoną architektkę Agnieszkę Nabakowską. Chcesz wiedzieć więcej? Bądź z nami w kontakcie!

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony www nabakowska.pl

Zobacz również inne artykuły z kategorii #aktualnosci