Kaczkan - Premium Wooden Floors

Sztuka na podłodze. Kaczkan i World of Floors rozpalają wyobraźnię

15.06.2024Czas czytania: 5 min.

  • #aktualnosci

Sztuka na podłodze. Kaczkan i World of Floors rozpalają wyobraźnię

Firma KACZKAN, uznawana za kreatora wyjątkowych podłóg drewnianych, oraz najskuteczniejsza sieć handlowa podłogami drewnianymi WORLD OF FLOORS z ogromnym entuzjazmem ogłaszają nowy, ekscytujący rozdział współpracy. Ten przełomowy etap oficjalnie zainaugurowaliśmy podczas prestiżowych targów Warsaw Floors, gdzie wspólnie prezentowaliśmy nowe warunki współpracy oraz możliwości.

Dotychczas World of Floors wprowadzał na rynek jedynie naszą ekskluzywną kolekcję Baltic Seaside. Teraz jednak, idąc śmiałym krokiem naprzód, powierzamy im dystrybucję wszystkich naszych kolekcji. To strategiczne posunięcie sprawi, że nasze unikatowe podłogi będą jeszcze bardziej dostępne dla polskich klientów, co nie tylko zwiększy ich popularność, ale także umożliwi większej liczbie osób doświadczenie magii, jaką kryją nasze produkty.

Korzyści dla każdej ze stron

Współpraca z World of Floors przynosi liczne korzyści dla całego łańcucha sprzedaży, począwszy od producenta, przez dystrybutora, sklepy, aż po klienta indywidualnego. Dzięki silnej sieci dystrybucji World of Floors, nasze podłogi będą dostępne dla szerszego grona odbiorców, co zwiększy ich rozpoznawalność i popularność, a nasza kultura, rzemiosło i design dotrą do jeszcze większego grona odbiorców.

Dla naszych partnerów handlowych oznacza to jeszcze większy wybór produktów najwyższej jakości, a dla klientów indywidualnych - łatwiejszy dostęp do wyjątkowych podłóg drewnianych, które od lat cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z rozszerzenia współpracy z marką World of Floors. Jesteśmy przekonani, że ta współpraca przyniesie znakomite efekty i liczne korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron. World of Floors jest dla nas idealnym partnerem dystrybucyjnym, co pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby rynku i naszych klientów.

Wyjątkowe stoisko na Warsaw Floors

Nasze stoisko na targach Warsaw Floors było wyjątkowe pod względem wizualnym i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zaprojektowane z myślą o przyjaznej i ciepłej atmosferze, odzwierciedlało wartości, które przyświecają naszemu zespołowi. Nasze podejście do designu i relacji z klientami znalazło odzwierciedlenie w każdej detalu stoiska, które było miejscem licznych owocnych spotkań i rozmów.

Podziękowania za spotkania podczas targów

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko podczas targów Warsaw Floors. Wasze zainteresowanie i entuzjazm były dla nas niezwykle motywujące, a fakt, że nasze stanowisko było najbardziej oblegane napawa nas dumą. Dzięki wspólnym rozmowom i wymianie doświadczeń, utwierdziliśmy się w przekonaniu, że cel naszej współpracy został osiągnięty - nasi klienci mają doskonałe możliwości współpracy.

 

Miejsce: Warsaw Floors Expo 2024

Projekt: KACZKAN x Anna Maria Sokołowska 

Zdjęcia: FOTOMOHITO

Organizacja: KACZKAN x WORLD OF FLOORS 

Mural: BRUSH BROTHERS

Expo: EXPO NOW

 

Zobacz również inne artykuły z kategorii #aktualnosci