Kaczkan - Premium Wooden Floors

Projektować jak House Loves. Karolina Zagrodzka szkoli kolejnych pasjonatów wnętrz!

21.11.2022Czas czytania: 4 min.

  • #inspiracje
  • #aktualnosci

To wydarzenie, na którym zdecydowanie nie mogło zabraknąć drewnianych podłóg Kaczkan Premium! Karolina Zagrodzka, projektantka wnętrz i autorka bardzo popularnego bloga wnętrzarskiego House Love, kolejny raz zaprosiła na intensywny, trzydniowy kurs projektowania wnętrz!

House Loves to jedno z najbardziej znanych w sieci miejsc, w którym można liczyć na mnóstwo wnętrzarskich inspiracji, aranżacji, zdjęć i porad, jak urządzić swoje wymarzone M.

Blog House Loves prowadzi Karolina Zagrodzka. Z wykształcenia inżynier budownictwa i projektant wnętrz, z pasji fotograf, już po raz kolejny zaprosiła na trzy dni bliskich spotkań z tym, co we wnętrzach najważniejsze! Uczestnicy spotkania mogli się też zapoznać bliżej z wyjątkowymi drewnianymi podłogami Kaczkan Premium.

Zdjęcie: Hause Loves Karolina Zagrodzka

Trzydniowa dawka solidnej wnętrzarskiej wiedzy

Projektowanie wnętrz wymaga ogromnej wiedzy nie tylko na temat estetycznych aspektów aranżacji, ale także wielu technicznych szczegółów. Liczy się bogata wyobraźnia, ale i umiejętność właściwego odczytywania i rozumienia potrzeb inwestorów. Nawet gdy inwestorem jesteś Ty sam.

Właśnie takie zadania stawia przed sobą Karolina Zagrodzka, a jej szkolenie wnętrzarskie w trakcie trzech po brzegi wypełnionych wiedzą dni pomaga ogarnąć ogrom różnych zadań stojących przed projektantem wnętrz.

Kurs jest skierowany do początkujących projektantów wnętrz, studentów, ale też osób, które planują urządzać swoje mieszkanie i mają ambicję, aby zrobić to samodzielnie.

Jak projektować unikatowo? Gdzie szukać inspiracji? Jak łączyć kolory i materiały? Jak tworzyć dokumentację? To tylko niektóre z aspektów poruszanych w czasie organizowanych przez House Loves spotkań.

Zdjęcie: Hause Loves Karolina Zagrodzka

Zdjęcie: Hause Loves Karolina Zagrodzka

Kaczkan Premium z dumą uczestniczy w szkoleniach House Loves

Nasze drewniane podłogi towarzyszą Karolinie Zagrodzkiej nie od dziś. Dlatego z ogromną przyjemnością kolejny raz wzięliśmy udział w szkoleniach wnętrzarskich od House Loves.

Podłogi Kaczkan Premium reprezentują to, co autorka tego popularnego bloga ceni we wnętrzach – naturalność, ponadczasowość, wysoką jakość i klasę.

Cieszymy się, że kolejny raz uczestniczki kursu wnętrzarskiego House Loves mogły poznać kolory naszych podłóg oraz nauczyć się, jak dobrać je do stylu aranżacji!

Więcej o szkoleniach House Loves: https://www.houseloves.com/kurs-projektowac-jak-hl

Zobacz również inne artykuły z kategorii #inspiracje