Kaczkan - Premium Wooden Floors

Luksus spotyka design: podłogi White Truffle w sklepie Dior w Sydney

15.06.2024Czas czytania: 3 min.

  • #inspiracje

Miejsce: Sklep Dior, Sydney NSW Podłoga: White Truffle od Kaczkan Projektant: Construction by Design Fotograf: @6fourmedia

W samym sercu Sydney, gdzie luksus i styl splatają się na każdym kroku, nasze ekskluzywne podłogi White Truffle uzupełniły wnętrze jednego z najbardziej prestiżowych sklepów na świecie - Dior. Projekt przestrzeni, realizowany przez renomowaną firmę Construction by Design, stanowi kwintesencję tego, jak nowoczesna architektura i design mogą współgrać z klasycznym pięknem i wyrafinowaniem, które reprezentuje marka Dior.

Kultura, rzemiosło, design

 

Decyzja o wyborze podłóg White Truffle nie była przypadkowa. Ten unikatowy odcień i faktura dębu europejskiego idealnie komponuje się z filozofią Dior, celebrując piękno i jakość, które są od zawsze synonimami marki. White Truffle, dzięki subtelnym tonom i niezwykłej trwałości, stanowi idealne tło dla eleganckich produktów oferowanych przez Dior, tworząc przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i zapierająca dech w piersiach.

Harmonia w detalu

 

Kluczowym elementem projektu była harmonijna integracja wpływów kulturowych i rzemiosła charakterystycznego dla Dior z nowoczesnym środowiskiem, które stwarza optymalne warunki dla zarówno klientów, jak i pracowników. Podłogi Kaczkan, zastosowane w całej przestrzeni sklepu, zapewniają nie tylko estetykę, ale i odpowiedzialność ekologiczną – co jest dzisiaj bardziej cenione niż kiedykolwiek.

 

Wnętrze sklepu Dior w Sydney, dzięki zastosowaniu podłóg White Truffle od Kaczkan, zyskało nie tylko na wyjątkowym wyglądzie, ale także na funkcjonalności. Jasne, ciepłe odcienie drewna doskonale komplementują luksusowe produkty, jednocześnie tworząc przestrzeń, która jest przyjazna i otwarta. To połączenie tradycji i nowoczesności podkreśla unikalny charakter marki Dior, a jednocześnie podnosi standardy ekologiczne, dzięki zastosowaniu materiałów z certyfikatem FSC®/PEFC.

 

Zastosowanie takich materiałów nie tylko wzbogaca estetykę przestrzeni, ale również wpisuje się w coraz bardziej popularny trend zrównoważonego rozwoju w branży modowej. Użycie drewna o wysokiej jakości i pochodzącego z odpowiedzialnych źródeł to nie tylko krok w stronę ochrony środowiska, ale także element budujący prestiż i odpowiedzialny wizerunek marki na globalnym rynku.

 

 

Zdjęcia mówią więcej niż słowa

 

Całość projektu została uwieczniona przez agencję foto 6four Media, która doskonale uchwyciła, jak design współgra z modą, tworząc niepowtarzalny klimat sklepu Dior. Zdjęcia te nie tylko pokazują piękno i szczegóły wykonania podłóg Kaczkan, ale także sposób, w jaki materiały te wspierają wyjątkowość każdej prezentowanej kolekcji.

 

W Kaczkan jesteśmy dumni, że nasze podłogi mogły stać się częścią tego niezwykłego projektu, podkreślając swoim pięknem i jakością to, co w Dior jest najcenniejsze - czasową elegancję i ponadczasowy styl.

 

Zobacz również inne artykuły z kategorii #inspiracje